Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Remote kotlin Jobs

ITSG b2b expert
7 April
16800 - 20000 pln
Headquarters: 1, PL
Description

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Jako programista Java będziesz projektować zaawansowane rozwiązania IoT w zespole Scrum przy użyciu najnowszych technologii. Będziesz zaangażowany w cały proces tworzenia oprogramowania od analizy i projektowania technicznego poprzez projektowanie rozproszonych i nowoczesnych architektur IT w środowisku Java po implementację i testowanie. Projekt dotyczy budowy narzędzie do kontrolowania wydajności linii produkcyjnych. Aplikacja pozwala analizować dane historyczne, dane dostarczane przez urządzenia IoT w fabryce.

Start: kwiecień/maj 2020 ( 50%FTE), później 100% FTE

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IoT oraz modułów oprogramowania opartych na mikrousługach
  • Udział w całym procesie tworzenia oprogramowania: od analizy i projektu koncepcyjnego do projektowanie rozproszonych i nowoczesnych architektur IT w Javie do implementacji i testowania.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Kotlin i Java (min. 5 lat, preferowane 8+)
  • Znajomość narzędzi do autentyzacji (OpenID Connect)
  • Znajomość Kubernates, Spring Boot, GraphQL, REST
  • Doświadczenie z bazami danych PostgreSQL

Mile widziane:

  • Znajomość praktyk i narzędzi Devops
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych (Scrum/XP)
  • Znajomość Reacta
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 100 - 120+vat/h
  • Praca zdalna 100 %
  • Możliwość wyboru sprzętu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

How to apply
Send a resume via application form
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!