Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Regular Front-end Developer

ITTI Sp. z o.o. b2b mid
19 March
9000 - 12000 pln
Headquarters: PL
Description
O Nas:

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną. Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z poniższą ofertą.

O projekcie, do którego rekrutujemy:

System Contra ( zobacz ) to nasz autorski systemu klasy APS/MES/WMS (system wsparcia procesów produkcyjnych i magazynowych w przedsiębiorstwach). Tworzymy go samodzielnie od kilku lat w zespole scrumowym.

  • system jest w zaawansowanym stadium rozwoju, ale nie oznacza to że nie rozwijamy go dalej funkcjonalnie

  • coraz większe znaczenie mają w systemie różnorodne algorytmy np. generowania zadań, połączenia “pasujących” do siebie produktów, optymalizacji wykorzystania przestrzeni itp. – to skutkuje rozbudowaną logiką systemu po stronie backendu, implementacją bardziej złożonych procesów.

  • wśród wyzwań należy wyróżnić optymalizację i rozbudowę algorytmu generowania i harmonogramowania zadań produkcyjnych

Skład zespołu:

  • Product Owner / Analityk

  • Scrum Master

  • 3 x BE Java Developer

  • FE ReactJS Developer

  • 3 x Mobile Android [Kotlin] Developer

  • 2 x Tester

  • Architekt IT [konsultacyjnie]

Zadania na stanowisku:
  • współtworzenie architektury części klienckiej systemu

  • opracowanie nowych funkcjonalności i naprawa błędów

  • współtworzenie koncepcji UXowych systemu

  • wspieranie/mentoring programistów i innych członków zespołu, pomoc techniczna

  • uczestnictwo w spotkaniach scrumowych i analitycznych

Wymagania i doświadczenie zawodowe:
  • min. 2-letnie doświadczenie jako frontend developer (ReactJs)

Wykorzystywane technologie:

  • Javascript – bardzo dobra znajomość

  • React + Redux – dobra znajomość

  • HTML5 i CSS – bardzo dobra znajomość

  • Webpack – dobra znajomość

  • Chrome DevTools – dobra znajomość

  • Postman – dobra znajomość

  • Git – podstawowa znajomość

Inne:

  • znajomości technologii tworzenia aplikacji webowych (REST API, HTTP, JSON, HTML)

  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Gitlab, Jira

  • umiejętność dobrej samoorganizacji pracy i proaktywności

  • umiejętności pracy w zespołach zwinnych (np. Scrum)

  • umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia oraz ustalania priorytetów

  • znajomość frameworków UI (np. Semantic UI, Bootstrap, Blueprint)

Mile widziane:
  • znajomości podstaw innych języków programowania (JavaScript, Python)

  • znajomość bibliotek do wizualizacji dużych zbiorów danych (np. ag-grid, D3.js)

  • doświadczenie w pisaniu testów frontendowych (np. Jest, Enzyme)

  • doświadczenie w projektowaniu UX/UI

  • pomysły na aktywne organizowanie nowych form wymiany wiedzy

  • znajomość zasad działania środowiska CI/CD

  • znajomości podstaw innych języków programowania i frameworków Js (np. Java, Python, Electron, Angular, node.js)

Oferujemy:
  • możliwość pracy z nowymi technologiami przy autorskim projekcie systemu

  • budżet szkoleniowy

  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej)

  • możliwe formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B

  • playroom (PlayStation, piłkarzyki), śniadania tematyczne, ekspres z dobrą kawą w biurze

  • karty Multisport/Benefit oraz prywatną opiekę medyczną

How to apply
Send a resume to [email protected]
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!

More Programming Remote Jobs