Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Project Manager

NaturalAntibody b2b senior
15 August
10000 - 13000 pln
Headquarters: Szczecin, PL
Description

Red Sky jest kluczową częścią funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który został uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projektów z globalną perspektywą oraz ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startupów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy. Jednym z takich projektów jest NaturalAntibody.

Poznaj NaturalAntibody

NaturalAntibody to spółka specjalizująca się w opracowywaniu narzędzi analitycznych służących do odkrywania leków na bazie przeciwciał. Celem spółki jest zrozumienie budowy i natury cząsteczek przeciwciał, ich terapeutycznej zasady działania oraz tego, jak taką wiedzę możemy wykorzystać, aby ulepszyć stosowaną terapię przeciwciałami - np. w terapii nowotworowej. Obecnie nasze działania skupiają się na gromadzeniu, generowaniu i analizie danych o przeciwciałach, a naszym końcowym celem jest zastosowanie uzyskanych wyników i wniosków do odkrywania nowych przeciwciał.

O roli

Jako Project Manager wesprzesz zarówno zespół techniczny - w realizacji zróżnicowanej roadmapy produktowej, jak również zarząd i zespół biznesowy - w realizacji projektów komercyjnych. Pomożesz dostarczyć na rynek jakościowe rozwiązania, będące odpowiedzią na realne problemy branży farmaceutycznej/biotechnologicznej. Będziesz mieć wpływ na kierunki zarządzania portfelem produktowym, jak również projekty biznesowe, doskonale rozumiejąc powiązanie pomiędzy oczekiwaniami rynku, a nowoczesnymi technologiami.

Twoje zadania:

  • Koordynowanie procesu dostarczania oprogramowania oraz realizacja innych celów projektowych,
  • Rozliczanie projektów badawczo-rozwojowych,
  • Koordynacja zewnętrznych dostawców usług,
  • Motywowanie, wspieranie i prowadzenie zespołu projektowego,
  • Poszukiwanie usprawnień i kwestionowanie status quo,
  • Opracowywanie najlepszych rozwiązań, szczególnie w obliczu nieprzewidywalnych sytuacji,
  • Raportowanie efektywności prowadzonych działań, a także przygotowywanie prezentacji,
  • Przeprowadzanie badań i analizy rynku, które będą wspierać Twoje decyzje strategiczne.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (Agile, Scrum, Kanban),
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami webowymi, infrastrukturalnymi, R&D (data science, ML),
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Jira, ClickUp),
  • Umiejętności doradzania i negocjowania,
  • Proaktywna postawa w kontakcie z klientami,
  • Umiejętność urzeczywistniania pomysłów biznesu / product ownera,
  • Zaawansowane zrozumienie wskaźników KPI developmentu,
  • Umiejętność patrzenia na rzeczy z różnych perspektyw oraz nieszablonowe myślenie,
  • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania kosztorysów, ustalania harmonogramu projektu i dotrzymywania terminów,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum C1),

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów bioinformatycznych lub projektów IT dla branży farmaceutycznej,
  • Doświadczenie w programowaniu w Pythonie,
  • Zainteresowanie rynkiem wytwarzania leków.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 10 000 - 13 000 PLN netto + VAT [B2B],
  • 26 dni płatnego urlopu w skali roku,
  • Pracę nad innowacyjnym projektem oraz bezpośredni wpływ na jego rozwój,
  • Dostęp do unikalnej wiedzy oraz współpraca z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover Premium), karta Multisport Plus, ubezpieczenie grupowe,
  • Imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit.

Rekrutację prowadzi Red Sky.

How to apply
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!

More Management Remote Jobs