Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

IT Project Manager

ITSG b2b mid
14 April
12000 - 17000 pln
Headquarters: PL
Description

ITSG to innowacyjna firma typu software house  działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy IT Project Managera, który dołączy do naszego zespołu u klienta – producenta rozwiązań informatycznych kierowanych przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

Zadania:

  • Odpowiedzialnośćza realizację projektu zgodnie z wyznaczonymi celami czasowymi, jakościowymi,zakresem i budżetem
  • Kierowaniezespołem projektowym
  • Zarządzanieryzykiem w projekcie
  • Harmonogramowanieprac
  • Szacowaniekosztów
  • Planowaniezasobów
  • Koordynacjaprac i dotrzymywanie ustalonych norm jakościowych w procesie przygotowywaniaodpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Zbieraniei uzgadnianie wymagań klienta
  • Udziałw negocjacjach handlowych
  • Konsultowanieczęści technicznych i organizacyjnych umów

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub technicznego
  • Certyfikatu PRINCE2 poziom Practitioner lub równoważny
  • Udokumentowane min. 2-letniedoświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, samodzielność
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 70 – 100 +vat/h pln B2B
  • Pracę w projektach na rzecz największychbanków krajowych i zagranicznych
  • Praca zdalna 100%
  • Możliwość wyboru sprzętu
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszychnarzędzi i technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Indywidualne szkolenia i możliwośćawansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego,kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne

How to apply
Aplikuj za pomoca https://itsg.traffit.com/public/form/a/My9UcA==
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!

More Management Remote Jobs