Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Fullstack Developer

ITSG b2b mid Polish, English
14000 - 23500 pln
Headquarters: 1, PL
Description

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy Full Stack Developerów, który dołaczy do zespołu zajmującego się oprogrmowaniem Virtual Reality.

Będziesz uczestniczyć w rozowju zintegrowanej platformy samouczków na urządzenia mobilne i VR dla rzemieślników jutra. Wirtualna rzeczywistość umożliwia przeszkolenie specjalistów w zakresie różnych scenariuszy instalacji, konserwacji i napraw za pomocą interaktywnych samouczków krok po kroku. Tam, gdzie w przeszłości do przekazywania wiedzy o produktach używano prostych filmów, teraz użytkownicy mogą aktywnie jej doświadczać w przestrzeni wirtualnej z aplikacjami VR i AR. Aplikacje te mogą być używane zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie do celów szkoleniowych, aby przekazywać informacje o produkcie i użytkowniku w najbardziej efektywny sposób.

Zadania:

  • Rozwój innowacyjnej platformy,
  • Rozwój skalowalnych usług backendowych,
  • Wdrażanie nowoczesnych koncepcji UI/UX dla społecznościowej platformy internetowej,
  • Ocena i wdrożenie specyficznych dla klienta wymagań dotyczących produktu,
  • Ścisła wspólpraca z programistami VR i ekspertami ds. projektowania.

Oczekujemy:

  • min. 3 lat doświadczenia w rozowju aplikacji webowych/ backendowych
  • doświadczenie we wdrażaniu skalowanych REST API
  • Dobra znajomość NodeJS, TypeScript, Angular, HTML5, CSS3
  • Dobra znajomość Dockera i Kubernetes
  • Dobra znajomość MySQL lub PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy w procesie Scrum i Git Flow
  • Bardzo dobra znajomość język angielskiego lub niemieckiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka Python
  • Wiedza w obszarze DevOps
  • Doświadczenie w architekturze rozwiązań chmurowych
  • Doświadczenie z React Native, WebVR, Three.js

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: Regular (3-5 lat doświadczenia): 80 - 110 +vat/h, Senior (5+): 110 - 140 + vat/h
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Możliwość wyboru sprzętu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

How to apply
Send a resume via application form
When applying for jobs, you should NEVER have to pay to apply. You should also NEVER have to pay to buy equipment which they then pay you back for later. Also never pay for trainings you have to do. Those are scams! NEVER PAY FOR ANYTHING! Posts that link to pages with "how to work online" are also scams. Don't use them or pay for them. Also always verify you're actually talking to the company in the job post and not an imposter. A good idea is to check the domain name for the site/email and see if it's the actual company's main domain name. Scams in remote work are rampant, be careful!