Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

DevOps Engineer

Winged IT b2b senior English, Polish
16000 - 21000 pln
Headquarters: Warszawa, PL
Description
Klient: izraelski startup z branży IT
Stawka: do 135 PLN/h + VAT
Lokalizacja: centrum Warszawy lub praca zdalna
Model współpracy: B2B
Start projektu: ASAP
Projekt związany z opracowaniem IDE (Integrated Development Environment) z naciskiem na obszar DevOps i automatyzację procesów. Narzędzia wykorzystywane w projekcie to m.in. Jenkins, Terraform oraz Kubernetes.

Twoje obowiązki:
  • projektowanie infrastruktury i zarządzanie nią,
  • tworzenie narzędzi na bieżące potrzeby projektów,
  • nadzorowanie rozwoju złożonych projektów.

Twoje doświadczenie:
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku DevOps Engineera
  • bardzo dobra znajomość platformy Kubernetes oraz zagadnień związanych z kontenerami
  • znajomość narzędzi CI / CD, takich jak Jenkins, CircleCI, Azure DevOps
  • doświadczenie w pracy z wieloma dostawcami usług w chmurze i środowiskami chmur hybrydowych
  • doświadczenie w tworzeniu infrastruktury dla platform SaaS o wysokiej dostępności
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B2+/C1)
Nasz Klient oferuje:
  • udział w międzynarodowym projekcie z nowoczesnymi technologiamirealną możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy zdalnie lub w biurze w centrum Warszawy
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania (zgodnie z zasadami RODO).Agencja zatrudnienia Nr 17138.

How to apply
Send your resume via the link below.
When applying for jobs, you should NEVER have to pay to apply. You should also NEVER have to pay to buy equipment which they then pay you back for later. Also never pay for trainings you have to do. Those are scams! NEVER PAY FOR ANYTHING! Posts that link to pages with "how to work online" are also scams. Don't use them or pay for them. Also always verify you're actually talking to the company in the job post and not an imposter. A good idea is to check the domain name for the site/email and see if it's the actual company's main domain name. Scams in remote work are rampant, be careful!

More DevOps & Sysadmin Remote Jobs