Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Remote business analysis Jobs

ITSG b2b senior Polish, English
18 February
18500 - 24000 pln
Headquarters: 1, PL
Description

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy doświadczonych Analityków biznesowych, którzy wesprą swoimi umiejętnościami oraz zaangażowaniem projekty realizowane przez naszych klientów z obszarów m.in. medycyny, bankowości, finansów oraz ubezpieczeń.

Obowiązki

  • Wykonywanie typowych zadań z zakresu analizy biznesowej i tworzenie produktów zgodnych ze standardami firmy;
  • Wspieranie przedstawicieli biznesu w celu precyzowania wymagań i potrzeb;
  • Formułowanie wymagań biznesowych dotyczących dostarczania nowych lub ulepszania istniejących funkcjonalności i procesów biznesowych w ścisłej współpracy z biznesem;
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje odpowiednie dla zespołu produkcyjnego;
  • Współpraca z liderami innych zespołów i Analitykami Biznesowymi;
  • Samodzielne badanie możliwości i inicjatywy na rzecz rozwoju;
  • Zapewnianie pełnej zgodności wymagań biznesowych z architekturą i strategią IT;
  • Pośredniczenie między funkcjami biznesowymi i IT oraz jako punkt kontaktowy dla liderów biznesowych;

Oczekujemy:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze analizy biznesowej w środowisku IT;
  • Obszerna wiedza i doświadczenie w zakresie stosowanych technik oraz metodologii w dziedzinie analizy biznesowej
  • Wiedza ekspercka w zakresie metodologii analizy informacji i produkcji rozwiązań IT;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (min.B2/C1);
  • Doświadczenie w jednym z wymienionych obszarów: healthcare / pharma / life sciences, finanse, procurement, kredyty hipoteczne, bankowość, ubezpieczenia;

Mile widziane:

  • Certyfikacja z zakresu metodyk Agile;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 110 - 160 zł/h netto+VAT
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Benefity: kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne.

How to apply
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (w języku angielskim) za pomocą formularza:
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!