Community of people working remotely. Join Today! It's FREE

Remote ansible Jobs

ITSG b2b senior
18 March
16800 - 21000 pln
Headquarters: 1, PL
Description

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy doświadczonego DevOpsa, który dołączy do zespołu naszego niemieckiego klienta, pioniera i wiodącego dostawcy rozwiązań IoT. Zakres prac dotyczy rozwoju platformy IoT.

Zadania:

  • Automatyzacja i konfiguracja kilku środowisk platformy Azure za pośrednictwem Ansible,
  • Projektowanie, wdrażanie i przeprowadzanie testów obciążeniowych,
  • Usuwanie potencjalnych problemów i optymalizacja wydajnośći
  • Zapewnienie działania: VPN Gateway, Load balancer / Application Gateway, Debian 10 VMs, usług e-mail, bezpieczeństwa sieci, sieci wirtualnych
  • Monitorowanie komponentów Azure, obsługa plików (Log Analytics)
  • Ocena dalszego wykorzystania składników platformy Azure (np. Magazynu obiektów blob)
  • Włącznie zespołu do obsługi środowisk Azure
  • Integracja z systemami trzecimi

Oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w w obszarze DevOps
  • min. 2 lata doświadczenia w rozwiązaniach chmurowych (Azure)
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji (Ansible, Terrafotm)
  • Znajomości zagadnień dotyczących administracji systemów Linux
  • Umiejętności budowania i wdrażania protokołów CI/CD, najlepiej przy użyciu GitLab CI
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 100 - 125 +vat/h
  • Praca zdalna 100%
  • Możliwość wyboru sprzętu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne, budżet szkoleniowy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV za pomocą przycisku Aplikuj po prawej stronie.

kontakt: [email protected]

How to apply
Send a resume via application form
Please reference you found the job on Remotely.tech. This helps us get more companies to post here!
18 March
13500 - 20000 pln
Description

Obecnie poszukujemy Administratora Linux, który dołączy do zespołu naszego klienta, który zajmuje się zaawansowanymi rozwiązaniami IoT.

Zadania:

  • Zarządzanie, utrzymywanie i udostępnianie infrastruktury serwerów typu bare-metal (infrastruktura jako kod według Ansible)
  • Instalowanie, aktualizowanie i utrzymywanie systemu Linux Debian 10
  • Konfiguracja i administracja sieci, routing i równoważenie obciążenia (VPN, IPsec, tabele IP), koordynacja i integracja z zewnętrznym dostawcą
  • Wdrażanie i ulepszanie skryptów bash
  • Stabilizacja i rozszerzenie ciągłej integracji
  • Poprawa monitorowania (infrastruktura / aplikacja) za pośrednictwem MONK
  • Koordynacja i zarządzanie zadaniami
  • Rozwiązywanie problemów, badanie i zgłaszanie problemów

Oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w administrowaniu systemami Linux (Debian)
  • Bardzo dobra znajomość systemów centralnego zarządzania konfiguracją Ansible
  • Umiejętność wdrażania skryptów bash
  • Umiejętność konfigurowania i administrowania siecią (VPN, IPsec, IP)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 80 -120 +at/h
  • Praca 100% zdalna
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Send a resume via the application form